Intencje i podziękowania

Intencje modlitewne
i podziękowania za doznane łaski

         Jeśli Ty lub Twoi bliscy potrzebujecie szczególnego wsparcia modlitewnego, wówczas prześlij nam swoje intencje. W licznej mocno zaangażowanej wspólnocie wraz z charyzmatycznym księdzem egzorcystą zanosić będziemy do Jezusa i Maryi oraz ich świętych i aniołów najgorętsze modlitwy w waszych intencjach.
J
ednocześnie sami prosimy wszystkich o ofiarowywanie swoich modlitw oraz umartwień w wymienionych intencjach. Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w to dzieło!

«Nie martwcie się zatem i nie mówcie: co będziemy jedli?
co będziemy pili? czym będziemy się przyodziewali? […] Starajcie się naprzód o królestwo Boga i o Jego sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane.»

Mt 9;31,33

Prosimy o zamieszczenie poniżej (wyłącznie) próśb modlitewnych oraz podziękowań za doznane boże łaski.

Prosimy o wstawiennictwo modlitewne (z zaznaczeniem swoich modlitw poniżej) również każdego, kto tylko może odmówić za potrzebującego choćby jedną „zdrowaśkę”.

UWAGA: Modlitwy, objawienia, etc. publikujemy na forum „Kościół, Intronizacja Chrystusa”

Reklamy
 1. Małgorzata

  Szczęść Boże

  proszę o modlitwę w intencji mojej Martyny. Nie dostała się do szkoły z powodu niskiej punktacji, ale jest mimo to szansa , że może tam zostać przyjęta. A u Boga nie ma nic niemożliwego! Dlatego tez pozwalam się prosić o modlitwę w jej intencji przede wszystkim by dostała się do IV LO im. Sempołowskiej w Lublinie. Można także prosić o łaskę wiary dla niej.

 2. Jezu ratuj moje dzieci męża z alkoholizmu pomóż mi Jezu i Mateńko

 3. Proszę Modlitwę z moja rodzinie , która nie ma dobrych relacji Proszę Jezu pomóż nam bądż naszym Królem

 4. Proszę o modlitwę za moją rodzinę i za to zeby Matka Boska SAMA pomogla mi w moich wyborach i aby pomogła nam się stać lepszymi ludźmi.Za Polskę zeby bardziej wierzyli i nie omijali kościoła !!!!

 5. Prosze o modlitwe w intencji zdrowia dla syna

 6. Prosze o modlitwe za uwolnienie i nawrocenie dla Patrycka 21lat
  Bog zaplac za modlitwe

 7. Appreciation to my father who informed me concerning this web site,
  this web site is really amazing.

 8. prosze o modlitwe za 16 letnia dziewczyne ktora jutro chce dokonac aborcji w anglii dziecka w 3 miesiacu ciazy BLAGAJMY NIEBO!!!!

 9. proszę o uzdrowienie i uwolnienie

 10. Dziękuję za otrzymane Łaski

 11. Proszę o potrzebne Łaski dla mojej rodziny

 12. Janusz (ps. polan)

  Proszę wszystkich o modlitwę w intencji ciężko chorych sąsiadów obojgu małżonków chorych na raka w głębokim stadium o łaskę zdrowia i łaskę skorzystania z Sakramentów Świętych . Kocham Was moi drodzy przyjaciele i pokornie proszę o modlitwę.

 13. Proszę o modlitwę za duszę śp. 22-letniej Ani, która zmarła tragicznie w ubiegły czwartek, oraz za jej rodziców i brata, aby Jezus pomógł im przeżyć ten trudny dla nich czas. Proszę też o modlitwę za jej chłopca Rafała. Bóg zapłać

 14. Prosze o modlitwe za osobe poszkodowana w wypadku samochodowym, o zdowie I sily dla twgi pans I jego Sony oraz za mnie I moja rodzine aby ten wypadek nie mail trudntch dla has jonsekwencji.

  • Janusz (ps. polan)

   poproszę Matkę Bożą Fatimską o pomoc i wstawiennictwo w intencjach podanych na tej stronie .

 15. Proszę o modlitwę za wszystkich Kapłanów

 16. Iwona Kasprzak

  PROSZĘ PANA o UZDROWIENIE Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ DLA TATY, A Z CHOROBY ALKOHOLOWEJ DLA MAMY

 17. Proszę o modlitwę w mojej rodzinie

 18. Prosze o modlitwy w mojej intencji.

 19. W tym trudnym czasie po stracie ukochanej osoby proszę o moc modlitwy wstawienniczej aby Pan prowadził mnie do sakramentu małżeństwa w niedalekiej przyszłosci

 20. Proszę Cię Św Michale Archaniele o nawrócenie i uwolnienie od wszelkiego złego dla Edwarda z rodziną,Sabiny z rodziną,Lidii z rodziną,Aleksandry z rodziną,Iwony z rodziną i Marii z rodziną.Spraw żeby wśród nich zagościła wiara,nadzieja i miłość.

  Bóg zapłać

 21. Proszę o uzdrowienie mojej cioci ze stwardnienia rozsianego lub ulgę w cierpieniu i siłę do znoszenia choroby.

 22. Jezu, ratuj moje rodzeństwo, spraw by chcieli się nawrócić, daj im zbawienie, niech się pojednają i niech sobie przebaczą wszystkie krzywdy, niech w końcu zapanuje pokój i miłość w mojej rodzinie i aby moja rodzina była Bogiem silna. Proszę o uwolnienie mojego brata od ducha pychy, chciwości, nieprzebaczenia i gniewu.

 23. Sw.Michale Archaniele broń całej cała moją rodzinę

 24. Święty Archaniele Michale mniej nas w Swojej opiece.

 25. Trzeci Sekret Fatimski;

  Proszę o modlitwę w intencji mojej zmarłej siostry EWY,

 26. Bardzo proszę o gorliwą modlitwę w intencji Oli, proszę o mądrość dla niej oraz przemianę serca, aby wróciła ta osoba którą poznałem 2 lata temu. Bóg zapłać

 27. Bardzo proszę o modlitwę aby ludzie Robert Stanowski i Agnieszka Owczarek mogli zostac nawróceni.Aby tyrania , mobing i inne obrzydliwe metody którymi posługują się Ci ludzie w pracy krzywdząc drugiego człowieka zaostały zgładzone przez Pana Boga.Modle się aby w firmie Garden vision i w firmie mohlen mieszczącej się w holandii zagościła zgoda i sprawiedliwośc Boża. Bardzo proszę o modlitwę abym mógł z powrotem pracowac i założyc dom rodzinny razem z moją żoną Patrycją i córką Klaudią.A nasze życie było pod opieką Matki Przenajświętszej.

 28. Proszę o modlitwę w intencji zmarłego Krzysztofa.

 29. Błagam za wstawiennictwem Św.Charbela o nawrócenie i wszelkie łaski dla mojej córki Beaty,a dla mnie o wyjście z tragicznej sytuacji finansowej-ja już naprawdę nie daję rady.Błagam o pomoc

 30. MATECZKO NAJŚWIĘTSZA NIEPOKALANA I TY UKOCHANY JEZU CHRYSTE. Chce przekazać ,ze na stronie KRÓLOWEJ POKOJU są sposoby jak można zapobiec rakowi. Są tez inne jak pestki moreli( chodzi o jądra moreli ). Polecam i życzę zdrowia. Helenka

 31. Proszę o modlitwę za mnie i za moją dziewczynę Paulinę, za nasz związek abyśmy szybko mogli połączyć się świętym sakramętem małżeństwa którego oboje pragniemy a tagże za nasze pełne nawrócenie się do Pana Boga.

 32. Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego zakończenia trudnej sprawy oraz w intencji uzyskania łask w ważnej sprawie osobistej. Bóg zapłać. Viola

 33. O nawrócenie Bolesława, Rozalii, Jana, Ewy

 34. Prosba o modlitwę o uzdrowienie brata ciotecznego – Krzysztofa z stwardnienia bocznego zanikowego mięśni o cofnięcie , zatrzymanie rozwoju choroby
  , , gdzie ręce sa juz niewladne , sa problemy z mową i jedzeniem . choroba postepuje

 35. Prosze o modlitwe o Polske i zrozumienie przez synow i corek tego narodu przyczyny prawdziwego zagrozenia i smiertelnej pulapki MIKROCHIPOWEJ KTORA W TEJ CHWILI JEST W FAZIE FINALOWYCH PRZYGOTOWYWAN DO WSZCZEPIANIA NARODM W REKE JAKO GWARANCJA BEZPIECZENSTWA TWOICH FINANSOW A DLA NICH BEZPIECZENSTWA ABSOLTNEJ KONTROLI NA D TOBA LACZNIE Z PRAWEM DO ZYCIA I SMERCI 24/7/365
  POLSKA BEDZIE JEDNA Z PIERWSZYCH. A MOZE TY? APOKALIPSA UKAZUJE CALA GROZE SYTUACJI JAK I REPRKUSJE W KTORYCH NA CIELE POWSTANA WRZODY U TYCH CO PRZYJELI ZNAK BESTII I BEDA UMIERAC W STRASZNYCH MECZARNIACH I BEDA DRECZENI W OGNIU WOBEC ……….666 wielu duchownych pisze wyczerpujaco na ten temat …wiec kiedy staniesz przed Panem nie powiesz Jemu zes nie wiedzial……….
  o to modlmy sie wszyscy o to swiatlo laski i oddaleniu tej smiertelnej pulapki w tym zyciu jak i wiecznosci
  modlmy sie wyciagniecia wlasciwych wnioskow z troche ponad 1000 letniej tradycji polskiej panstwowosci dumnej, tragicznej pelnj zrywow i klesk a kleski byly odrzuceniem Jezusa. wnioski nasuna sie same a egzorcyzm bardzo pomoze. prosze o modlitwe za lono kosciola w ktorym powstaja rany w centrum jego duchowosci. prosze o modlitwe za wrogow wewnatrz ktorzy znisczyli ingres Arcybiskupa Wielgusa. prosze o modlitwe za tego ktory spowodowal 3 maja sniezyce na Jasnej Gorze ktora byla epicentrum. prosze o modlitwe za niewidomych pasterzy prowadzacych do przepasci polskie owce by splonely w czelusciach piekla.
  prosze o modlitwe szczegolna za tych co swoje wymysly szatanskich glebin i to myslenie narzucaja narodowi ktoremu sluza by je sami napietnowali przyznajac sie do bledu swiadomego ktorego wynikiem jest NIENAWISC DO INTRONIZACJI I JEJ SKUTKOW DUCHOWYCH JAK I PRAWNYCH DLA POLSKI I SWIATA CALEGO A jescze jakby bylo za malo tej pychy glosza ze: GDY PRZYJDZIE POWTORNIE BEDZIE SLUZYL NAM ? nam czyli komu? wybranym hierarchom ? a moze tym co razem czekaja na pierwsze przyjscie oczekiwanego mesjasza ktory sie ukoronuje na krola Europy i Jerozolimy.
  proscie o modlitwy za synagoi szatan i ich loze – tam jest jad zmijowy
  prosze sie pomodlic za narod ktory powstal z kolan i lubi wygode przyjmowania komunii na stjaco z przyklekiem do tylu osoby przyjmujacej ?
  prosze sie pomodlic za judaistow i talmudystow i masonerie wewnatrz i zewnatrz kosciola polskiego i swiata! wielu z nich jest zwiedzionych przez letnich katolikow o ktorych tez trzeba sie modlic goraco!
  prosze sie modlic za muzulmanow bo w ich ksiegach Matka Pana Jezusa jest Matka Proroka Jezusa a On sam przyjdzie rzadzic swiatem z zelazna rozga. i oni pierwsi chca upasc przed Nim na twarz – amoze ich Pan wyslucha piewszy. juz pare razy tak bylo? moze sie powtorzyc jeszcze raz. wybranstwo jest dane ale moze byc odebrane. to nas moze spotkac???
  /ten hold u wspolczesnych katolikow jest nieznany! u tradycjonalistow tak! ja go stosuje./
  to oni sa prowokowani i mordowani bez nadzieji od swiata a przeciez sa spowinowaceni z narodem zydowskim ktory do tej pory wierzy w swoja hegomonie nad swiatem i egzekwuje swoje wybranstwo w sposob bezwzgledny nawet polsce niestety ujarzmionej.
  prosze sie pomodlic za Rosje ktorej proces reewangelizacji postepuje poprawnie i inaczej od naszych oltarzowych innowacji z pieskami oltarzowymi i kucanym wezem ludzkim

  prosze sie pomodlic o zrozumienie polityki i meandrow tego swiata NWO. bo juz polska taktycznie jest zerem od Smolenska.
  i bardzo serdecznie prosze o modlitwe za RYCESTWO WYKLETE w naszej Ojczyznie ktore dzis wyklete przez czlowieka jutro moga byc wyniesieni przez Boga do GLORII . tego jedynego z szczerze i podziwem zazdroszcze im, i. oby mi to dobry Bog wybaczyl?

  prosze sie pomodlic za was samym byscie znalezli w wlasciwej ksiedze wymienieni gdy przyjdzie ten czas ktory juz stoi u bram wylamanych do narodu polskiego

  prosimy modlite o siebie. o samolubni i krotkowzroczni. proscie o innych i swiat ktory stoi na krawedzi wojny termonuklearnej ktora inicestwic moze nas jak i nasze problemy

 36. Proszę o zdrowie dla mnie i rodziny całej
  oraz o to aby Polska nie została zislamizowana

 37. bracia i siostry!
  stowarzyszenie Fides at Ratio goscilo Ks Prof Posadzkiego. w czasie tego spotkania pojawilo sie wiel kontrowersyjnych watkow dotyczacych kluczowych punktow doktryny katolickiej tak lamanej w chwili obecnej i to przez najwyzsze atorytety ktore w imie falszywej interpretacji posluszenstwa wymagaja slepego jej stosowania.
  nawet na zachodzie nie widziale jeszcze takiego rozkwitu cherezji jak w mojej ojczyznie?
  wstydze sie za nia jak i za niektorych pasterzy!
  a moze bysmy sami sie podjeli trudu wyszukiwania odstepstw od wiary i je naglaniali zgodnie z naszymi pasterzami bo mysle lepiej bedzie by brat brata upomnial niz brat przez nasza obojetnosc znalazl sie piekielnych czelusciach.
  lepiej jesli jesli zrobimy to my bo moze nasz brat sie nawroci ale gdy zrobi to Pan, moze byc za pozno
  zreszta jest to nasz swiety obowiazek za ktorego niewypelnienie bedziemy wspolwinni?
  poniewaz Konferencja Episkopatu Polski postawila pod pregierzem Ks Prof P.Natanka wiec materialy Jego cherezji bedace w posiadaniu Kurii mozna by opublikowac i rozpoczac akcje uswiadamiajca spolecznosc katolicka.
  lz uwagi na kontrowersyjnosc lepiej pokazac medialne bledy niz krytyke listem pasterskim co w efekcie bedzie pomocne dla zwiekszenia spojnosci w nadwatlonej jednosci.

  PROSZE O MODLITWE ZA NASZYCH POLSKICH KSIEZY EGZORCYSTOW

  pragalbym przekazac link lub po uzgodnieniu z Fides at Ratio dostarczyc ten ciekawy material

 38. Proszę Cię Panie naucz mnie brać odpowiedzialność za swoje życie,naucz mnie nie odkładać spraw na później.Ulecz Panie moje serce i ciało obolałe.Prowadź mnie Panie bo wiesz w jakiej nędzy jestem obecnie;uratuj mnie Panie.

 39. Proszę o modlitwę za moją córkę Magdalenę, aby mogła zawrzeć Sakrament Małżeństwa z Tomkiem i szczęśliwie urodzić Aleksandra
  Proszę również o łaskę nawrócenia i święte życie dla Magdy, Tomasza i dla Adama, aby nie pomarli w czasie Ostrzeżenia, ale otrzymali łaskę nawrócenia się i pokuty

 40. Proszę o modlitwę i światło Ducha Świętego o rozeznanie jak postąpić w sprawie pracy.
  Mąż staje przed problemem zwolnić się czy zostać tam gdzie jest.
  Gorąco proszę o modlitwę aby Pan otworzył nam uszy i oczy abyśmy mogli poznać
  i wybrać tak jak On chce dla nas.
  Polecam się modlitwom całej wspólnoty , ze swej strony zapewniam o modlitwie
  w innych intencjach.Bóg zapłać.

 41. Szczęść Boże 🙂
  Proszę gorąco o modlitwę za moje powołanie kapłańskie. Aby Bóg był ze mną, prowadził mnie i pomógł mi pokonać wszystkie przeszkody.

 42. Proszę o modlitwę za nawrócenie i zdrowie dla mojego męża Darka

 43. Proszę o przemianę serca dla Anny,o ochronę i opiekę Maryji i Archanioła Michała i Serafinów Pana dla Anny.

 44. Proszę o polepszenie finansów w rodzinie mojej, oraz o uwolnienie nas od klątw i przekleństw wielu oraz o rozwój duchowy w naszym życiu.

  Bogu niech będą dzięki.

 45. Prosze bardzo o modlitwe w intencji mojej corki Magdaleny.Ona ma 34 lata i nie moze znalezc milosci a bardzo chcialaby zalozyc rodzine. Miala chlopca przez piec lat ktory ja zostawil. Z tego tez powodu ma duze problemy emocjonalne, brak pewnosci siebie.
  Bardzo prosze o modlitwe w jej intencji o zdrowie psychiczne i znalezienie milosci.
  Bog zaplac za modlitwe.zatroskana matka

 46. Proszę o polepszenie sytuacji materialnej dla Andrzeja i jego rodziny,o wzajemny szacunek do siebie i miłość Bożą dla nich,o opiekę i wstawiennictwo Matki Bożej po Trzykroć Przedziwnej.

 47. W intencji pewnego chłopaka,który przebywa w więzieniu,o łaski i Miłosierdzie dla niego oraz o wysłuchanie prośby Bogu wiadomej.

 48. Proszę o modlitwę za mnie, aby Bóg mnie natchnął, gdyż nie wiem jak mam postąpić.
  Mam dwumiesięczne dziecko i bardzo się boję je zaszczepić. Pierwsze dziecko po szczepieniu na MMR miało MOP-a. Dużo czytam na temat szczepień. W naszym kraju stosuje się wiele szczepionek z tinomersalem (rtęcią), która jest zabójcza dla mózgu dziecka. Te szczepionki mają kraje trzeciego świata i oczywiście Polska. Jest po nich wiele powikłań, które czasem prowadzą do zgonu. Proszę o modlitwę w tej intencji

 49. Dziekuję za wszystkie Łaski Panie Ty wiesz że jest tego tak duzo ze nie sposób wyliczyc , dziekuje za kazdy dzień ludzi ktorzy sa wokol. 🙂 Prosze o sily dla nas , i o to abysmy doczekali sie upragnionego dzidziusia , o Laske poczecia, i za leczenie aby okazalo sie wlasciwe i skuteczne aby dane nam bylo cieszyc sie z bycia rodzicami.

 50. Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Sławomira do Pana Boga i powrót do żony i małej córeczki.
  Proszę również o modlitwę w intencji nawrócenia Zuzanny i Piotra.

 51. Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia Michała z obecnego utrapienia i oddalenia lęku, który dręczy jego serce, aby Bóg uzdrowił jego duszę i ciało.

 52. Króluj nam Chryste! Proszę o Uwolnienie od zniewoleń, uzależnień, nałogów Grzegorza. Roksany, Gabriela, Małgosi, Marka. proszę o ich nawrócenie i o sakrament Chrztu dla Danielka. Zapewniam też o modlitwie za wszystkich grzeszników i potrzebujących. Zofia

 53. niech bedzie pochwalony JEZUS CHRYSTUS I MARYJA ZAWSZE DZIEWICA, bardzo prosze o wstawiennicza modlitwe uzdrowienna w intencji mojej ciezko chorej cioci na nowotwor zlosliwy trzustki jak rowniez za pokoj na swiecie,przesladowanych chrzescijan na swiecie i INTRONIZACJE CHRYSTUSA na KROLA POLSKI

 54. Proszę o łaskę uzdrowienia i wybawienia Marzeny od wrogów i prześladowców wszelakich,żeby Pan przyszedł jej z pomocą i uleczył jej serce.

 55. Proszę o Boże łaski dla Eli, o opiekę i wstawiennictwo św.Patryka i św.Stanisława Kostki dla Eli.

 56. uczestniczka

  Prosze was wszystkich komu droga jest intronizacja CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI w tej intencji tez są pielgrzymki nocne pokutne w kazda pierwszą sobotę miesiąca z Ostroleki w tej inencji prosze o modlitwe jak rowniez za naszego biskupa ,ktory wlasnie nastal w diecezji lomzynskiej i pierwsze z decyzji jakie podjal to zabronil brania udzialu w pielgrzymce i zakazal ksiedzu ktory prowasdzil te pielgrzymke brania w niej udzialu , wiec w tym miesiącu idziemy sami i zapraszam wszystkich chetnych oby bylo nas jak najwiecej pielgrzymi przyjezdzaja do nas z calej Polski idze nas 500 600 osob a w wakacje bylo nas prawie tysiac dzieki BOGU za to ,dlatego to tak razi i chca nas przestraszyc wiec i w intencji pielgrzymow i naszego ksiedza . Jak sami widzicie walka trwa i potrzeba modlitwy jest ogromna ,aby DUCH ŚWIETY OŚWIECIŁ nasz episkopat by wybudzili śię z zletargu i zaczol dzialac uznając naszego PANA JEZUSA za KRÓLA KRÓLÓW I naszej OJCZYZNY

 57. Prosze Was serdecznie o modlitwe w intencji zdrowia syna .Jest chory na nieuleczalna chorobe.

 58. Maria Grykin

  Proszę o modlitwę w moich intencjach: o nawrócenie się córki i wnuczka oraz o uwolnienie z wszelkich nałogów i zdrowie ,miłość i zgodę w Rodzinie
  Maria

 59. Bardzo prosze Pana Boga o laske goracej wiary dla meza Jean Marca i syna Dawida oraz o uporzadkowanie w dziedzinie pracy meza i mojej: o blogoslawienstwo Boga dla nas. Bog zaplac!

 60. Proszę o modlitwę : o nawrócenie dla Rafała i Wiesławy oraz o błogosławieństwo Boże dla nich. Stanisław

 61. Proszę o modlitwę za Iwonę, którą wczoraj rodzina zawiozła do szpitala psychiatrycznego. Zmaga się wewnętrznie od lat ze sobą z uwagi na brak właściwych relacji w rodzinie i długoletnią nieobecność ojca. Proszę o wiarę dla nich, aby pawdziwie wszyscy zwrócili się do Boga i błagali Go o ratunek.

 62. Chce podziekowac Bogu i Matuchnie Najswietrzej za moje nawrocenie z „bycia letnia” oraz za to ze codzienie moge uczestniczyc we Mszy Sw. ktora takze ofiaruje za wszystkich tu szukajacych pomocy i nadziei. Dziekuje Bogu za wszystkie „cuda” moich dni codziennych oraz prosze o dalsza pomoc we wzrastaniu w wierze.

 63. Prosze o modlitwy w mojej intencji.

 64. Proszę o modlitwę za Konrada o nawrócenie – wyzwolenie go od ducha nieczystego od wszelkiej pornografii od internetu, aby mógł żyć wg. św. ewangelii jak dziecko Boże- aby Jezus pomógł mu rozwiązać i ułożyć wszystkie jego problemy i życie wg. Woli Bożej.

 65. Prosze o uwolnienie syna Patricka z sidel zlego i nawrocenie meza Ireneusza ,oraz o milosierdzie dla mojego taty Ludwika Bog zaplac za Modlitwe Beata

 66. PRZEZ WSTAWIENNICTO NAJSWIETRZEJ MARYJI KROLOWEJ PROSZE O MODLITWE ZA MOJEGO BRATA ROMANA –ABY DUCH SWIETY WYPROSTOWAL JEGO SCIEZKI I WSKAZAL MU PRAWDZIWA DROGE KU PRAWDZIE I ZBAWIENIU.
  TAK MU DOPOMOZ BOG.
  WIELKIE BOG ZAPLAC

 67. Proszę o modlitwę o światło Ducha Św. w pokonywaniu trudności w pracy, aby zwyciężyła miłość Chrystusa nad nienawiścią i złością. Abym potrafiła z godnością wyjść z sytuacji w której się znalazłam oraz abym umiała swoim życiem i słowem świadczyć o Chrystusie i być prawdziwym jego rycerzem. Ja dołączam w intencji wszystkich codziennie 1 dziesiątkę różańca

 68. Przez wstawiennictwo Niepokalanej Maryi i św. Maksymiliana dziękuję za otrzymane łaski i proszę o modlitwę w intencji zdrowia, siły ducha i ciała i wszelkie potrzebne łaski dla Józefa o uzdrowienie z ciężkiej choroby.O prowadzenie i światło Ducha Świętego dla lekarzy w czasie operacji.Bóg Zapłać.stenia.

 69. Bardzo proszę o modltwę w moich intencjach
  – o nawrócenie męża Marka i córki Sylwii
  – o uzdrowienie mojego małżeństwa
  –o zachowanie mojego miejsca pracy i pomoc Bożą w znalezieniu pracy dla córki
  – o pokój , miłość i zgodę w rodzinie

 70. Elżbieta Jarkiewicz

  Bardzo proszę o modltwę w moich intencjach
  – o nawrócenie męża Marka i córki Sylwii
  – o uzdrowienie mojego małżeństwa
  -o zachowanie mojego miejsca pracy i pomoc Bożą w znalezieniu pracy dla córki

 71. Goraco prosze o modlitwę wstawienniczą w moich intencjach
  – o otrzymanie dofinansowania do emerytury
  – o przemianę serca bliskiej osoby i jej wzajemność w milości
  – o zdrowie dla mnie i mojej córki oraz o pracę dla niej
  Bóg zapłać za modlitwę

 72. Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża. jak również córki i zięcia oraz o to aby córka znalazła stałą posadę. Proszę także modlitwę w intencji uzdrowienia kolegi.z ciężkiej choroby.Bóg zapłać.

 73. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Pawła oraz o cud zdrowej i czystej miłości pomiędzy nami.

 74. dziękuję za otrzymane Łaski,za Zbyszka,proszę o zdrowie dla niego,o Łaskę Miłośći dla nas, abyśmy mogli tworzyć rodzinę zgodną i miłą Bogu,aby to co wydaje się po ludzku niemożliwe,Chrystus zwyciężał,proszę również o wszelką pomoc w pracy

 75. Bardzo proszę o modlitwę. Sama już nie daję sobie rady z moimi problemami, zaczęły mnie skutecznie przerastać. Znalazłam się na zakręcie życiowym i niestety nie wiem co mam dalej
  robić? Chciałabym, abym już udało mi się uregulować moją sytuację osobistą i zawodową. Na każdym polu ponoszę porażki. Jest ich tak wiele, że czasami mam już dość serdecznie życia i funkcjonowania w tym świecie. Obecnie mam wrażenie, że teraz raczej wegetuje niż żyję pełnią życia. Czuję, że życie mi się skończyło, mimo, że mam tylko, albo aż 36 lat. Jestem wszystkim zniechęcona i przygnębiona. Nie wiem, gdzie popełniam błąd, że tak jest ciężko?
  Marzę o pracy rozwijającej, a doświadczam w obecnej poniżenia, obmowy, pogardy, nękania psychicznego. Marzę o swojej rodzinie, tyle lat, a wciąż jestem sama i doświadczona wielkim bólem samotności. Marzę o tym, aby być zdrową, a ciągle nękają mnie różne choroby. Moje życie nie
  usłane jest różami, a ciągłym płaczem i przeogromnym wewnętrznym bólem. Do tego dochodzi wielki ból i troska o moich rodziców, którzy niedomagają ze zdrowiem. Nie mam nikogo prócz nich.

  Boję się, że w tym bólu, pozostawiona we wszystkim sama, stracę wiarę i Boga. Błagam zatem o modlitwę za mnie. Czuję się niegodna prosząc , a nawet żebrząc o nią, ale nie mam do kogo się zwrócić z prośbą o nią.
  Ja grzeszna proszę o łaskę modlitwy za moich rodziców i o mnie. Bardzo, bardzo, bardzo o nią proszę. Z góry dziękuję za pomoc.

  Niegodna grzesznica Justyna

  • Kochana Justynko, nie załamuj się. Ofiaruj wszystko z wiarą i nadzieją Panu przez Niepokalane ręce Maryji. Ja mieszkam w okolicach Rzeszowa i mam 31 lat. Jak masz ochote to chętnie Cię do mnie zapraszam. Na zwykłe pogaduszki przy kawie. Trzymaj się ofiaruję dzisiejszą Mszę Świętą i Komunię za Ciebie. Dzięki temu, że ofiarujesz swoje cierpienia za innych, możesz naprawdę dużo dusz uratowac. Zjednocz się z Cierpiącym na krzyżu Jezusem, aby dopomóc Mu ratowac bezcenne dusze. Pozdrowienia i całusy. Trzymaj się

   • Serafinie, bardzo dziękuję za dobre słowa !!! Dziękuję przede wszystkim za danie nadziei, podbudowanie słowem. Dziękuję za cenne i wartościowe rady oraz za zaproszenie. Gdybym nie była z północy Polski, skorzystałabym z tej kawy, a tak zbyt wiele kilometrów jest do pokonania. Dziękuję za mszę św., nikt nigdy niczego podobnego dla mnie nie zrobił, bardzo się wzruszyłam, dziękuję.

  • Justynko, nie poddawaj sie rozpaczy. Zwolnij tempo a w kazdej sytuacji ktorej nie mozesz zaradzic mow Jezu ufam Tobie a On temu zaradzi, naprawde. Modle sie w Twojej intencji. Bozena

   • Bożenko, z dużym opóźnieniem kreślę te kilka słów, ale bardzo Ci dziękuję za dobre słowa i za samą modlitwę w mojej sprawie. Niby nic, a sprawiłaś mi wielką radość. Niech Bóg Ci błogosławi. Pozdrawiam Cię serdecznie. Justyna

 76. Proszę o modlitwę w intencji mojego wujka, który ma raka na języku i żuchwie. 29 listopada jedziemy do szpitala, będzie operowany. Usunął mu język i część żuchwy. Bardzo proszę o modlitwne wsparcie, o wytrwałość dla wujka, dla całej naszej rodziny, o to żeby operacja się powiodła a wujek mógł w miarę normalnie żyć i nie załamał się psychicznie

  Bóg zapłać za modlitwę

 77. Goraco prosze o modlitwę wstawienniczą w moich intencjach
  – o otrzymanie dofinansowania do emerytury
  – o znalezienie dachu nad glową do czasu decyzji o emeryturze
  – o przemiane serca bliskiej osoby i jej wzajemność w miłości
  – o zdrowie dla mnie i mojej córki oraz o pracę dla niej
  Bóg zapłać za modlitwę

 78. Bardzo proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla mojej rodziny, szczególnie męża i syna oraz byśmy już mogli wrócić do Polski…o łaskę miłości i pokoju w naszych sercach.
  Bóg zapłać.

 79. Proszę o modlitwę o światło Ducha Świętego dla Dominika

 80. PROSZE O MODLITWE O ZDROWIE PSYCHICZNE -PRAGNE ZEBY BOSKA SILA UWOLNILA MNIE Z PSYCHOZY Z KTORA WZMAGAM SIE KAZDEGO DNIA .
  SERDECZNE BOG ZAPLAC

  • Droga Jagodo!Staram się być pielęgniarką Jezusa Chrystusa.Jestem po kursie z pielęgniarstwa neuropsychiatrycznego.Interesuję się medycyną a szczególnie psychiatrią i psychologią oraz mistyką katolicką.Wielu szczerze Bogu oddanych ludzi cierpiało i cierpi podobne katusze jak Ty.Może chcialabys ze mną porozmawiać przez telefon.Mieszkam w Trójmieście.

 81. prosze o modlitwe o dobre przygotowanie do sakramentu spowiedzi

 82. Proszę o modlitwę w intencji znalezienia stałej pracy i o siły i zdrowie , żeby ją wykonywać .

 83. Prosze o modlitwe nawrocenia sie mojego syna i meza o swiatlo Ducha Swietego dla nich aby ich serca przemienily sie w ogien Milosci Bozej Aby odwazyli sie zaufac i zawierzyc calkowicie Maryi i Jezusowi.

 84. Prosze o modlitew za moje dzieci. Prosze o swiatlo Ducha Swietego . O pomoc w sprawie ktorej niemoge rozwiazac

 85. Prosze o modlitwe o nawrocenie mojej siostry Klaudii.
  Bog zaplac,dziekuje
  Kroluj nam Chryste.

 86. Prosze rowniez o modlitwe za mojego ojca, o jego powrot do Boga i Kosciola, oraz aby nauczyl sie przebaczac innym.

  Kroluj nam Chryste!

 87. Prosze o modlitwe za moja przyjaciolke i jej rodzine. o nawrocenie jej meza oraz uzdrowienie ich malzenstwa.
  Prosze rowniez o modlitwe za moja rodzine, o Boza opieke i prowadzenie.

  Bog zaplac!

 88. ja rowniez prosze o modliwy o jak najszybszej intronizacji CHRYSTUSA NA KROLA POLSKI

 89. PROSZE O MODLITWY ZA WYZDROWIENIE PSYCHICZNE(SPOKOJ PSYCHICZNY) I FIZYCZNE .

 90. PROSZĘ O MODLITWĘ O NAWRÓCENIE MOICH PRZYJACIÓŁ

 91. Proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla moich rodziców Rozalii i Bolesława, o łaskę sakramentu spowiedzi i pojedniania dla nich.

 92. Dziekuje Bogu za nawrocenie mnie na Swoja droge, takze prosze o modlitwe o nawrocenie dla mojego meza i dzieci oraz calej jego rodziny takze Kamila i wszystkich przyjacol ktorzy oddalili sie od Boga.
  Prosze za Terese i jej dzieci by odwrocili sie od swiadkow Jechowy i wrocili na droge Pana, takze za Krzysztofa i Mariusza by odwrocili sie od pijanstwa.

 93. Proszę o łaskę odkupienia i wyzwolenia oraz o łaskę dobrej śmierci dla Moniki i wstawiennictwo św.Jakuba i Maryji.

  Proszę o łaskę światła Ducha Świętego i opiekę Maryji dla rodziny Wójcik i dla Ani.

 94. Proszę o wsparcie modlitewne w intencji uwolnienia Pawła z alkoholizmu, o jego nawrócenie oraz o odrodzenie naszej miłości i zgodę pomiędzy nami.

  Dziękuję za każde wstawiennictwo przed Panem Bogiem w mojej intencji.

 95. Bardzo proszę o modlitwę za mnie (o zdrowie duszy i ciała) za moje dzieci i męża – o przemianę sytuacji rodzinnej i zgodę oraz o pracę dla mnie

 96. Proszę o modlitwę zamie przechodzę kryzys wiary Boga również za syna Michała dla córki Katarzyny proszę za wstawiennictwem sługi Bożej Rozalii Celkowanej znalazła prace syn Tomasz znalazł dobrą wierzącą zone

 97. nocek stanisława

  proszę o modlitwę w intencji zdrowia i długiego życia dla mojej mamy a dla mnie proszę o dar modlitwy sercem.

 98. Proszę o modlitwę za duszę śp mojej babci Marianny w 8 rocznicę śmierci,w dniu dzisiejszym, za duszę śp mojego brata Franciszka w 9 rocznicę śmierci oraz za wszystkie duszę w czyśćcu cierpiące.
  Proszę też o modlitewne wsparcie w intencji abyśmy w naszej wspólnocie wypełnili Wolę Bożą i Niepokalanej. żebyśmy niczego nie zaniedbali i zaniechali.
  Proszę także o modlitwę za mnie i za całą moją rodzinę, za nasze dzieci, byśmy mimo nacisków i pokus świata wytrwali w stanie łaski Bożej.opierając się wszelkiemu złu.
  Miłosierdziu Bożemu polecam też Rafała, prosząc aby Pan go umocnił w dźwiganiu Jego bardzo ciężkiego Krzyża.
  Z serca składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwę w naszej intencji, zapewniając o jej odwzajemnieniu.

 99. Bardzo proszę wszystkich o modlitwę nawrócenia moich dzieci ,aby dobry Bóg przemienił ich serca i zrozumialy sens życia ,że wszyscy pielgrzymujemy do domu Ojca

 100. bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrocenia moich dzieci , BOŻE ratuj je bo giną

 101. Bardzo proszę o modlitwę w intencji pozytywnego rozpatrzenia ważnej sprawy sądowej . Sprawa jest w ostatniej już instancji i dotyczy skrzywdzenia przez urzędników uczciwej firmy. Za każdą modlitwę z góry dziękuję.
  KRÓLUJ NAM CHRYSTE !!!!!!!!!

 102. Prosze o modlitwe w intencji moich coreczek Amandy i Natalii o uzdrowienie z atakow padaczki jak rowniez o normalny rozwoj umyslowy i fizyczny . A takze zeby zaczely mowic i zeby Natalia zaczela sama chodzic.Prosze rowniez o zdrowie dla synka Davidka i meza jak rowniez o nawrocenie go i wyjscia z nalogu alkoholu. Niech Najswietsza Matka Boska ma nas w opiece.

 103. Proszę o modlitwę- o wyleczenie z lęków: przed hukiem, balonami i strzałami. Nie potrafię sobie poradzić z nimi : (

 104. Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojej żony , mojej mamy , mojej teściowej, o łaskę najszybszego , całkowitego i trwałego nawrócenia dla mnie i prośby o łaskę wychowania mojej małej córeczki na osobę pobożną i bogobojną. Bóg zapłać za każdą modlitwę. Z Panem Bogiem.

 105. INTENCJA OBYŚMY DOBRZE WYBRALI KANDYDATÓW – Prześwietlenie kandydatów —> http://www.latarnik.info/?k=6&r=sejm
  ZNAKOMITY LATARNIK WYBORCZY – http://www.latarnik.info/?k=6&r=sejm

  Niedzielne wybory to
  PRAWDZIWA WALKA O POLSKĘ. Proszę prześlijcie ten link dalej – http://www.latarnik.info/?k=6&r=sejm

  ===========================================================
  ADMINIE proszę przynajmniej do czasu po wyborach nie usuwaj tego postu
  ===========================================================

 106. Proszę wszystkich o modlitwy w intencji mojej mamy Ireny.Proszę o pomyślny przebieg operacji usunięcia raka i o powrót do zdrowia.
  Ja ze swej strony zapewniam o modlitwie w intencjach zapisanch.
  Z serca dziękuje i pozdrawiam.
  Króluj nam Chryste!

 107. Ks. Stanisław Małkowski przekazuje prośbę Wspólnoty Sióstr Służebnic Miłosierdzia Bożego. […]
  ——————————————————————————-
  Przeniesione przez administratora do działu „Ogłoszenia”
  ——————————————————————————-

 108. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia dla mojego męża i dzieci, łaski trzeźwości, mądrości i czystości małżeńskiej, o uwolnienie z nikotynizmu. Proszę również o modlitwę w intencji stałej, dobrej pracy i by mój syn dobrze się uczył i by nie było z nim problemów wychowawczych.

 109. Proszę wszystkich o modlitwę w intencji rychłej intronizacji Chrystusa na Króla Polski.
  RACJA CHRYSTUSA – RACJĄ STANU!

Proszę, dodaj swój tekst:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: